Miesten MP Velocity -stringer-liivi
Säännöllisen istuvuuden stringer-liivi
Kun olet valmis viemään juoksuharjoituksesi uudelle tasolle, Velocity-mallisto on valmiina tehostamaan harjoituksiasi. Erittäin suorituskykyiset kankaat takaavat mukavan olon treeneissä. Velocity-mallistomme sisältää urheiluvarusteita, jotka on luotu pysymään vauhdissa mukana.
Velocity Stringer Vest on valmistettu kevyestä kankaasta, jossa on periytyvää antibakteerista lankaa, ja siinä on suunniteltu verkkojacquard selässä, vartalon kartoituksessa korkeaa lämpöä tuottavilla alueilla maksimaalista ilmanvaihtoa varten, mikä auttaa harjoitteluasi myös silloin, kun se on rankkaa.
Heijastinteippi lisää näkyvyyttä myöhään illalla tai aikaisin aamulla. Kankaiden tikkaukset ja saumaton rakenne vähentää ihon ärsytystä, jotta mikään ei estäisi juoksuharjoitustasi.90% polyesteri 10% elastaani
Frequently Bought Together
